homepage nano

Zastavte projevy stárnutí pleti s Nanoceuticals

… Čím menší, tím účinnější ...

Nanoceuticals je nejnovější generace dermoestetické péče o pleť. Ošetřování zcela splňuje individuální potřeby pacientů v dermatologické péči.

Produkty Nanoceuticals obsahují nano částice, které jsou naší kůží lépe a hluboko absorbovány než běžné látky. Přeměna velkých částic na nano částice je klíčem k tomu, aby je naše kůže lépe využila. Tyto nano částice nejsou lidskému oku viditelné, jako třeba nevidíme plísně, viry či bakterie. Velikost těchto organismů se udává v nanometrech. Avšak nový „nanosvět“ se dnes úspěšně využívá zejména v medicíně a farmaceutickém průmyslu.
Použití nanomateriálů ve farmaceuticko-kosmetických produktech je úzce spojeno s používáním nanomateriálů v medicíně - v obou případech je potřeba vpravit do organizmu účinné látky, které jej vyživují nebo posilují. Pro výrobu všech farmaceuticko-kosmetických produktů platí stejně přísné normy jako pro výrobu léčiv. Než můžeme výrobek uvést na trh, je nutné jej podrobit mnoha klinickým testům a pověřené organizace jej musí schválit. Stejným procesem testování a schvalování musí projít i produkty obsahující nanomateriály.

Společnost ISISPHARMA Dermatologie se zabývá vývojem biomimetických peptidů (kmenových buněk). Tyto biomimetické peptidy zcela napodobují působení a funkci rodičovských molekul - růstových faktorů.
Biomimetické peptidy a růstové faktory jsou pro buněčnou obnovu a omlazení pokožky zcela zásadní. Ovlivňují a regulují růst buněk, podílejí se na regeneraci tkání. Podporují přirozenou tvorbu kolagenových vláken a elastinu.
Nejčastěji využívanou aktivní látkou je kyselina hyaluronová, Jedná se o přírodní polysacharid. Přirozeně se vyskytuje v kůži, očích nebo tekutině v okolí kloubů. Kyselina hyaluronová jako antioxidant působící proti volným radikálům, má schopnost zpomalovat stárnutí pokožky a zvyšuje schopnost pokožky vázat vodu, čímž posiluje její pružnost a pevnost.
Nanočástice mají schopnost lépe prostupovat do pokožky, vyživovat ji a chránit, proto se využívají k potlačení vrásek a vyhlazení pokožky. Poznáte to jen na vysoké funkčnosti přípravku.

Stárnutím pokožky už Vám nemusí dělat vrásky. Ultra moderní řada Nanoceuticals z portfolia francouzsko-švýcarské dermatoesthetické značky ISISPHARMA přináší nejen okamžitě viditelné výsledky, ale umožňuje především pozvolnou a hloubkovou regeneraci pleti. Ta může poskytnout omlazení pleti až o několik let. Řada Nanoceuticals obsahuje kombinaci dvou produktů – hydratačně-regenerační sérum sérum s obsahem biomimetických peptidů a kyseliny hyaluronové a sérum Nano C Premium 22% s vitamíne C. Řada Nanoceuticals využívá nejmodernějších vědeckých poznatků a technologií zpracování přináší zcela převratné výrobky. Při dlouhodobých studiích a klinickém testování bylo ověřeno, že díky jedinečnému složení sér z řady Nanoceuticals dochází k vyhlazení pleti, jejímu barevnému sjednocení, zvýšení elasticity a stažení pórů.


Séra Nanoceuticals:

NANO AGE obsahuje 100% přírodní komplex biomimetický peptidů (kmenové buňky) a 2% kyselinu hyaluronovou RENOVHYAL o velmi nízké molekulové hmotnosti mezi 15000 a 50000 Daltony.
Díky nanotechnologickému postupu výroby má molekula kyseliny hyaluronové strukturu 3D.
NANO AGE působí hluboko v pokožce (epidermis) a kůži (dermis), zaručuje pleti okamžitou hloubkovou, hydrataci, biomimetické peptidy dokonale vyživují pleť a způsobují oživení tónu pleti, její svěžest.

Kyselina hyaluronová (HA) vyplňuje vrásky zespodu, její 3D struktura molekuly v komplexu s vodou výrazně zlepšuje tonus pleti a její pružnost.
HA podporuje syntézu kolagenu, společně s hloubkovým vyživením pleti navozuje liftingový efekt.

Sérum Nano Age je ideální zejména na oční kontury a tenounkou pokožku očního okolí (horní, dolní víčka).

Nano Age má díky svému složení a okamžité hloubkové hydrataci vynikající regenerační schopnosti, je proto indikováno dermatology jako následná péče po korektivních dermoestetických zákrocích na pleti.

NANO C PREMIUM je určen k obnově a zachování zdravého vzhledu pleti, jeho velmi jemná textura se do pleti rychle vstřebává.
Vitamin C (v současnosti nejvýše dostupné koncentraci 22 %) ihned neutralizuje volné radikály, chrání pleť proti poškození vlivy životního prostředí a UV záření a pomáhá předcházet známkám předčasného stárnutí pleti.
NANO C PREMIUM 22% je antioxidant, který obsahuje kombinaci kyseliny L-askorbové a askorbyl glykosidu v 22% koncentraci pro maximalizaci antioxidačního účinku.

Přesně definovaná a prokazatelná koncentrace poskytuje maximální možnou účinnost vitamínu C na kůži. Nano C Premium 22% je vyroben vysoce pokročilou nanotechnologií, díky které prostupuje v nanokapsličkách pokožkou a dostává se až do spodních vrstev kůže, kde působí v v metabolických procesech kůže, jako je přímá stimulace produkce kolagenu a elastinu a stimulace působení vitamínu E a kyseliny hyaluronové.

Pomáhá odstraňovat již vytvořené vrásky, neutralizuje volné radikály, pleť celkově omlazuje a rozjasňuje. Zvyšuje novotvorbu kožních buněk a zajišťuje tak rychlou regeneraci pokožky.
Má též přímý bělicí účinek na pigmentové skvrny.

Nano C Premium 22% působí minimálně po dobu 72 hodin po jeho aplikaci na pleť.


Séra Nanoceuticals omlazují a léčí.
Nanoceuticals je nejnovějším anti-ageing konceptem v dermoestetické péči!