asklepion 

Centrum Asklepion se od svého založení v roce 1995 stalo nezpochybnitelným leaderem České republiky v oblasti laserové estetické medicíny. Díky využití nejmodernějších metod, ověřeným postupům a množství nabízených oborů vám může klinika plastické chirurgie a estetické medicíny Asklepion poskytnout efektivní komplexní péči! Nejde nám jen o čistou krásu, ale krásu podloženou zdravím! Jen tak si ji totiž můžete přirozeně uchovat a těšit se z ní dlouhá léta.
V síti center estetické medicíny Asklepion v Praze, Karlových Varech a Mariánských lázních najdete všechny obory, které se estetické medicíny dotýkají a to dermatologii, plastickou chirurgii, stomatologii, anti-aging medicínu, cévní chirurgii, obezitologii, ORL, kosmetologii a další.

 

 aurum aesthetic

Aurum Aesthetic Clinic je klinika nabízející komplexní péči. Máte možnost získat nejen mladší vzhled a krásu, ale také zdravé sebevědomí, znalost jak se máte líčit, jak oblékat (které střihy a délky vám sluší, jaké barvy máte volit), jak pečovat o své tělo i pokožku, jaký účes a barva vlasů je pro vás ta pravá a jak se stravovat, aby vaše postava nejevila známky stárnutí.
Centrum plastické a estetické medicíny najdete v Praze 5 - Malé Straně.

 

canadian  Canadian Medical Care je soukromá klinika, která se zaměřuje na komplexní péči o velmi náročnou klientelu. Pod jednou střechou zde najdete více jak 40 specializací a lékaře, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

 

gac 

More Beauty Less Surgery!
Glamour Aesthetic Clinic je lékařské pracoviště, které se zabývá zejména mini invazivními metodami, v oboru plastické a estetické chirurgie, vykonávané pouze v lokální anestezii. Specializujeme se na výkony splňující představy metody Walk In – Walk Out, kdy náš klient opouští kliniku ještě v den zákroku. 
Naše klinika poskytuje estetické zákroky všeho druhu, včetně unikátní metody přenosu tuku do prsou a jiných částí těla.

 

pem 

Již téměř dvacetileté zkušenosti v oboru plastické chirurgie řadí kliniku PEM mezi nejstarší a nejvýznamnější  privátní zařízení tohoto typu. Díky týmu špičkových specialistů v oboru plastické chirurgie a jejich citu pro dokonale odvedenou práci jsme na klinice schopni nabízet opravdu širokou škálu operací. Nově však klinika nabízí řadu dalších novinek v neinvazních metodách a technikách omlazení a tak ideálně na jednom místě spojuje plné spektrum plastických operací s řadou neinvazních technik v kombinaci s použitím nejnovějšího přístrojového vybavení. Všechny procedury jednotlivě, či v kombinaci mohou dopomoci k vylepšení vašeho vzhledu i k vaší duševní harmonii.

 

horka 

Naše soukromá ambulance v Tererově ulici na Praze 4 nabízí klientům služby běžné dermatologické praxe pro pacienty všech věkových kategorií,součástí péče je poradna pro atopiky. Dále poskytujeme zákroky korektivní dermatologie a kosmetologie (hluboký chemický peeling,elektrokauterisace,dermální výplně, mezoterapie, mikrodermabraze, laserotherapie, kryalizace kapalným dusíkem). Zařízení má smluvní vztah s většinou zdravotních pojišťoven,nepojištěné pacienty ošetříme za přímou úhradu.